• Úvodní stránka
 • Mapa stránek
 • Reference
 • Kariéra
 • Kontakt
 • Novinky ze stavební firmy LP staving Brno

  Novinky ze stavební firmy LP staving Brno

  Podnikatelský park v Kuřimi

  Úterý, 25 Červenec 2017 13:39

  SmartZone Kuřim - stavební firma LP staving BrnoV Kuřimi byla v květnu 2017 zahájena výstavba podnikatelského parku SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Naše firma LP staving zde provádí technický dozor investora.

   

  Moderní podnikatelský areál 10 km od Brna

  Cílem tohoto projektu je uspokojit poptávku široké podnikatelské veřejnosti v severních částech Brna po moderních kancelářích, showroomech, výrobních prostorech a skladech. Areál má poskytovat příjemné pracovní prostřední včetně relaxační zóny. Samozřejmostí bude dostatečný počet parkovacích stání a dostupnost areálu kamionovou dopravou.

  Vizualizace podnikatelského parku SmartZone

  SmartZone Kuřim - technický dozor investora LP staving BrnoSmartZone Kuřim - brněnská projekční kancelář a stavební firma LP stavingSmartZone Kuřim - projekční kancelář LP staving BrnoSmartZone Kuřim - stavební firma Brno LP staving

  Rychlý kontakt

  Iva Pokorná
  Vídeňská 264/120b
  619 00  Brno
  Mob.: +420 777 620 077
  info@lpstaving.cz

  další kontakty

  Novinky

  Podnikatelský park v Kuřimi

  V Kuřimi byla v květnu 2017 zahájena výstavba podnikatelského parku SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Naše firma LP staving zde provádí technický dozor investora.  

  Detail zprávy

  LP staving na portálu Bydlení iDNES.cz

  Rodinný dům, na jehož rekonstrukci jsme se v roce 2016 podíleli, se právě objevil na portálu Bydlení iDNES.cz. V článku pojednávajícím o zdařilé rekonstrukci historického domu ze 30. let, který najdete na ulici Berkova v klidné části města Brna, jsme zmíněni jako hlavní dodavatel stavby.

  Detail zprávy

  Archiv zpráv