• Úvodní stránka
 • Mapa stránek
 • Reference
 • Kariéra
 • Kontakt
 • O stavební firmě LP staving s.r.o.

  Brněnská společnost LP staving s.r.o. byla založena v roce 2010. Naším cílem je poskytovat komplexní služby v oboru pozemních staveb nejširšímu spektru zákazníků. Nabízíme nejen kvalitní projekt, ale i realizaci stavby.

  Oblasti, kterým se věnujeme:

  Zajišťujeme tak jedinečnou dodávku služeb se zárukou dokonalého výsledku.

  Reference stavební firmy LP staving

  Znalosti zaměstnanců naší společnosti se opírají o dlouholeté zkušenosti s realizací stavebních zakázek největších tuzemských stavebních společností. Jedná se o výstavbu bytových komplexů, luxusních vil, administrativních, servisních a opravárenských hal a dalších pozemních staveb. Jejich ukázky můžete vidět v našich referencích.

  Máte zájem o naše služby?

  Navštivte nás v našem sídle v Brně, anebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

  projekční kancelář brnoStavební firma LP staving - logoStavební firma Brno - recepceStavební firma a projekční kancelář Brno

  Chcete u nás pracovat?

  Podívejte se do sekce Kariéra a zjistěte, koho aktuálně hledáme.

  Rychlý kontakt

  Iva Pokorná
  Vídeňská 264/120b
  619 00  Brno
  Mob.: +420 777 620 077
  info@lpstaving.cz

  další kontakty

  Novinky

  Podnikatelský park v Kuřimi

  V Kuřimi byla v květnu 2017 zahájena výstavba podnikatelského parku SmartZone, který nabídne přibližně 10 000 m2 pronajímatelných ploch. Naše firma LP staving zde provádí technický dozor investora.  

  Detail zprávy

  LP staving na portálu Bydlení iDNES.cz

  Rodinný dům, na jehož rekonstrukci jsme se v roce 2016 podíleli, se právě objevil na portálu Bydlení iDNES.cz. V článku pojednávajícím o zdařilé rekonstrukci historického domu ze 30. let, který najdete na ulici Berkova v klidné části města Brna, jsme zmíněni jako hlavní dodavatel stavby.

  Detail zprávy

  Archiv zpráv