Kariéra

Hlavní inženýr projektu

Popis pozice:

  • vedení a koordinace projektů pozemních staveb
  • spolupráce se subdodavateli, investory, architekty a příslušnými orgány státní správy
  • řízení týmu projektantů a subdodavatelů
  • odpovědnost za plnění termínů a technické řešení projektů
  • spolupráce na přípravě zakázky
  • účast a stavbě v rámci autorského dozoru

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru s min. praxí 3 roky v oboru
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office
  • znalost práce v programech AutoCad a Revit výhodou
  • znalost stavebních norem a příslušné legislativy
  • orientace v technických podkladech
  • řidičský průkaz sk. B
  • analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti, smysl pro fair-play

Nabízíme:

  • uplatnění v prosperující společnosti s možností dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • práci na zajímavých projektech
  • firemní benefity

Termín nástupu: ihned
Místo výkonu práce: Brno - město

Těšíme se na vás!

Vyberte, o jakou pozici máte zájem.
Vyplňte své jméno!
Vyplňte své telefonní číslo!
Vyplňte svůj e-mail!
Připojte svůj životopis!
Nesprávný formát
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná

Nahoru