Kariéra

Přípravář/ka, rozpočtář/ka stavby

Popis pozice:

    • příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů a zajišťování nabídek
    • analýza a vyhodnocení cenových nabídek
    • vypracovávání výkazů výměr
    • zpracovávání dílčích rozpočtů a kalkulací
    • příprava smluv se zákazníkem a dodavateli
    • vytváření harmonogramů a realizační příprava
    • spolupráce se stavbyvedoucími na realizaci zakázky

      Požadujeme:

        • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ min. 2 roky praxe na obdobné pozici, u VŠ min. 1 rok praxe na obdobné pozici)
        • dobrá znalost práce na PC - MS Office (především Excel)
        • znalost práce v programu BuildPower podmínkou
        • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
        • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

          Nabízíme:

            • uplatnění ve stabilní společnosti
            • práce v přátelském kolektivu
            • dlouhodobý zaměstnanecký vztah
            • práce na plný úvazek
            • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje

            Termín nástupu: Ihned
            Místo výkonu práce: Brno

              Vyberte, o jakou pozici máte zájem.
              Vyplňte své jméno!
              Vyplňte své telefonní číslo!
              Vyplňte svůj e-mail!
              Připojte svůj životopis!
              Nesprávný formát
              Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

              * takto označená pole jsou povinná

              LP staving s.r.o.

              +420 702 096 478
              Vídeňská 264/120b
              619 00 Brno
              Nahoru