Kariéra

Projektant/ka pozemních staveb

Popis pozice:

      • zpracovávání stavebních částí projektové dokumentace ve všech výkonových fázích
      • konzultace s investory
      • koordinace a vedení projeků
      • spolupráce s kolegy z jiných profesí
      • projednávání dokumentace s příslušnými dotčenými orgány státní správy a správci sítí

          Požadujeme:

            • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru (nejlépe studenta/-ku posledního ročníku VŠ, praxe na obdobné pozici výhodou)
            • dobrá znalost práce na PC - MS Office
            • znalost práce v programu AutoCad
            • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, organizační dovednosti, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost

              Nabízíme:

                • práci v přátelském kolektivu
                • příjemné pracovní prostředí
                • možnost získání zkušeností
                • podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje

                Termín nástupu: Ihned
                Místo výkonu práce: Brno - město

                  Těšíme se na vás!

                  Vyberte, o jakou pozici máte zájem.
                  Vyplňte své jméno!
                  Vyplňte své telefonní číslo!
                  Vyplňte svůj e-mail!
                  Připojte svůj životopis!
                  Nesprávný formát
                  Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

                  * takto označená pole jsou povinná

                  Nahoru