Kariéra

Stavbyvedoucí – absolvent VŠ

Popis pozice:

  • zabezpečuje činnosti spojené s řízením stavebních zakázek menšího rozsahu (nejčastěji výstavba RD, rekonstrukce RD, půdní vestavby, halové objekty apod.)
  • řízení jednotlivých fází prací na stavbě, dodržování harmonogramu staveb
  • organizace a vedení pracovních týmů, koordinace a řízení činností subdodavatelů
  • zpracování a plnění finančního plánu
  • zodpovědnost za kvalitu a plynulost stavby
  • aktivní sledování rentability stavby

    Požadujeme:

    • VŠ vzdělání, obor stavební (ideálně zaměření na Technologie a řízení staveb)
    • praxe výhodou, nikoli podmínkou!
    • všeobecný přehled, zdravý úsudek, sebereflexi, chuť na sobě pracovat
    • znalost technologických postupů ve stavebnictví
    • komunikační schopnosti, slušné vystupování
    • PC gramotnost – na uživatelské úrovni
    • ŘP skup. B, ochota cestovat v regionech Brno, JM kraj
    • kvalitní organizační a řídící schopnosti a dovednosti
    • zodpovědnost
    • časová flexibilita
    • odolnost vůči stresu

    Nabízíme:

    • zázemí prosperující stavební společnosti
    • atraktivní mzdové i pracovní podmínky včetně motivační složky mzdy
    • přátelský kolektiv
    • kvalitní nástroje k výkonu pracovní pozice
    • možnost dalšího odborného rozvoje i kariérního růstu
    • automobil, mobil, notebook
    • školení, vzdělávací kurzy, firemní akce a další benefity

    Těšíme se na vás!

    Vyberte, o jakou pozici máte zájem.
    Vyplňte své jméno!
    Vyplňte své telefonní číslo!
    Vyplňte svůj e-mail!
    Připojte svůj životopis!
    Nesprávný formát
    Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

    * takto označená pole jsou povinná

    Nahoru